EnglishPolish

Witryna udostępniana jest podmiotom na zasadach komercji lub wzajemnych zobowiązań lub wzajemnych uzgodnień, które w ramach szeroko rozumianej współpracy mają możliwość kształtowania pozytywnego wizerunku swojej firmy, budowania sieci relacji, wzmacniania więzi gospodarczych, tworzenia rynku informacyjnego związanego z prowadzoną działalnością oraz świadczonymi usługami na rzecz społeczności lokalnej, krajowej jak również międzynarodowej.

Właściciel witryny nie ponosi odpowiedzialności za przekazane do publikacji treści, użyte materiały i zdjęcia oraz poziom świadczonych usług, zastrzega jednocześnie, że zgoda na umieszczenie informacji i czas jej trwania ma charakter uznaniowy i podlega indywidualnym ustaleniom.

Witryna korzysta z ogólno dostępnych informacji online, linków i nie ma wpływu na prawidłowe funkcjonowanie zainicjowanych połączeń i przekierowań.

Załączone do strony obrazy i materiały użyte są w celach poglądowych, mogą być objęte prawami autorskimi, stanowią formę przekazu informacji, mającą na celu kreowanie wizerunku, który może nie odzwierciedlać rzeczywistości.

Aktualna wersja witryny jest stroną testowo-techniczną w fazie tworzenia i nie jest stroną oficjalną, jej forma i treść może ulec zmianie i modyfikacjom uzależnionym od istniejących wymogów, pozwoleń, licencji, czynników zewnętrznych, organizacyjnych, technicznych i innych, co może powodować, że dostęp do witryny i wpisów może być czasowo utrudniony lub niemożliwy.

Witryna korzysta z najbardziej zaawansowanych technologicznie usług w Polsce i jest realizowana zgodnie z normą bezpieczeństwa ISO27001:2017 oraz ustawą o krajowym systemie cyber-bezpieczeństwa.

W przypadku zainteresowania umieszczeniem informacji w witrynie należy wysłać SMS o treści INFO na numer +48 504 546 135 oddzwonimy tak szybko jak to możliwe

RODO

Przewiń do góry